Знання сертифіковано!

Успішне завершення сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі».

Відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам освітньої професійної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» проректором з науково-педагогічної та виховної роботи Ларисою Юріївною Арсеньєвою.

Авторський курс від кафедри готельно-ресторанної справи, координований менеджером програми, доцентом Тетяною Анатоліївною Сильчук, був розроблений для розширення професійних компетентностей слухачів.

Освітня професійна програма включала такі модулі, як крафтове пивоваріння, аюрведична кулінарія, кондитерське мистецтво, виноробство і організація роботи сомельє, управління сучасним готелем. Майстер-класи, тренінги, воркшопи проводили студентам кращі фахівці готельного і ресторанного бізнесу.

Сподіваємося, отримані знання сприятимуть успішному працевлаштуванню у кращих закладах готельно-ресторанного бізнесу. Нашим випускникам сертифікатної програми – нових професійних вершин!