Гранд-фінал

  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Грандіозна подія в житті нашого університету – гала-концерт фестивалю «День інституту/факультету-2018».

13 грудня 2018 р. відбувся заключний гала-концерт загальноуніверситетського фестивалю «День інституту/факультету-2018».

Другий рік поспіль, об’єднавшись, актори, вокалісти й танцюристи усіх інститутів і факультетів НУХТ дарують глядачам на заключному концерті фестивалю окрему виставу. Цього року на усіх поціновувачів студентської творчості чекала вистава «6 друзів Амаріци».

Глядачі стали свідками найнебезпечнішої афери й на годину цілком і повністю поринули у світ криміналу. А почалося все… з викрадення Кубку ректора з Музею університету. Прискіпливі слідчі йдуть по сліду, й у поле їхнього зору потрапляє Амаріца – амбітний, креативний, змотивований на успіх і досягнення слави. А ще, достеменно відомо, що він збирав команду для якоїсь таємничої справи. Підозрюваний таїтися не став, і розповів у деталях, як «вербував» однодумців в усіх навчально-наукових інститутах і на всіх факультетах. Зрештою, у слідчих уривається терпець – і говорить він охоче, й інформації повно, але де ж Кубок? Аж раптом Кубок повертає директор Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку Володимир Дикий, буцім позичив не надовго, чарку не знайшли для шампанського…

І ось він – красень Кубок, але, для чого ж тоді зібралася сімка непересічних особистостей під проводом Амаріци? А все просто – для того, щоб влаштувати грандіозний гала-концерт фестивалю! Адже свідчення, що давав Амаріца слідчим, яскраво ілюструвалися кращими номерами з вечорів інститутів і факультетів.

А наостанок на сцені зібралися усі його «соратники», щоб розвінчати стереотипи про свої професії – адже студент факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу – не обов’язково офіціант, а Навчально-наукового інженерно-технічного інституту – зовсім не ходить увесь час із пасатижами, так само, як і студент факультету біотехнології та екологічного контролю не готує повсякчасно якесь зілля у колбах, а Навчально-наукового інституту харчових технологій – не носить постійно з собою їжу й не працює кухарем, і, звичайно ж, студент Навчально-наукового інституту економіки і управління не рахує щомиті гроші!

Драйв, гумор і харизма, підкріплені чудовим вокалом і динамічною хореографією, подарували глядачам ще одне незабутнє свято, враження від якого залишаться з ними надовго.

Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу на найвищому рівні представляли: володар гран-прі фестивалю-конкурсу української пісні 2018 Ілля Гетьман разом з володарем гран-прі “NUFT Dance Fest 2018” Вадимом Агеєвим, неповторна на незабутня Вікторія Новікова, драйвовий танцювальний колектив нашого факультету. А головні герої неймовірного шоу цього вечору – Данило Маслов і асистент кафедри готельно-ресторанної справи Євген Амаріца.

Щиро дякуємо нашим безмірно талановитим студентам, й з нетерпінням починаємо відлік часу до наступного творчого свята НУХТ!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *