Як працює профорієнтація

Профорієнтаційні зустрічі з майбутніми абітурієнтами кафедри готельно-ресторанної справи.

Протягом минулого тижня викладачі кафедри готельно-ресторанної справи активно просували ім’я університету серед майбутніх абітурієнтів університету. Зокрема, доцент кафедри готельно-ресторанної справи Ольга Володимирівна Коваль 28 листопада 2018 року зустрілась із випусковим курсом Коледжу ресторанного господарства НУХТ. Для студентів коледжу Ольга Володимирівна провела пізнавальну лекцію, в ході якої ознайомила старшокурсників із правилами вступу, інформацією щодо спеціальностей в університеті та на факультеті, особливостями навчання та перспективами для випускників факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Студенти виявили неабиякий інтерес до продовження навчання у стінах НУХТ і наприкінці зустрічі задавали багато питань.

У п’ятницю 30 листопада 2018 року асистент кафедри готельно-ресторанної справи Євген Ілліч Амаріца представив інтереси університету і факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу на Ярмарку вакансій у м. Вишневе. Викладач провів вичерпні консультації для учнів 8-11 класів із 5 місцевих навчальних закладів, розповів про можливості вступу як до університету, так і до структурних підрозділів НУХТ, надав роздатковий матеріал та заохотив майбутніх абітурієнтів завітати в університет або на сторінки університету та факультету в соціальних мережах для більш глибшого розуміння переваг навчання у провідному технічному ВУЗі України.

Приємним фактом є зацікавленість абітурієнтів у комунікації із ВУЗом після особистого знайомства з викладачами НУХТ та дружніх бесід про цікаве студентське життя.

Отож, завжди чекаємо наших абітурієнтів у гостях в університеті та в стінах родини факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.