Як сформувати асортимент кулінарної продукції

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вивчають технології кулінарної продукції з птиці, дичини та кролів для закладів ресторанного господарства.

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулося відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» старшого викладача Ольги Сергіївни Пушки на тему «Технологія кулінарної продукції з сільськогосподарської птиці, пернатої дичини та кролів» для студентів ІІІ курсу спеціальності 241«Готельно-ресторанна справа».

На заняття до колеги завітали доценти, старші викладачі та асистенти кафедри, заступники декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу і представник Навчально-методичного управління університету Алла Володимирівна Оскілко.

Заняття розпочалося вчасно із зазначенням теми, мети, плану та рекомендованої літератури, було проведено перевірку присутності студентів, підготовку до заняття та здійснено поточний контроль знань (попередньо викладач акцентувала увагу присутніх на розподілі балів за окремими елементами заняття). Під час заняття студенти ознайомилися з методиками розрахунків маси відходів під час оброблення птиці, дичини та кролів, маси нетто та брутто та здійснили відповідні розрахунки з заданої кількості сировини. Старший викладач Ольга Сергіївна поспілкувалася з аудиторією про шляхи формування і удосконалення асортименту кулінарної продукції з сільськогосподарської птиці, пернатої дичини та кролів.

Викладач системно та послідовно ознайомлювала студентів з навчальним матеріалом, підтримуючи зв’язок із лекційним курсом і теоретичним матеріалом інших дисциплін. Практичне заняття було проведене з використанням мультимедійної презентації та роздаткового матеріалу для полегшення розв’язування типових задач.

Старшому викладачу Ользі Сергіївні Пушці вдалося досягнути мети практичного заняття – набути теоретичних знань та практичних навичок з технології кулінарної продукції з птиці, пернатої дичина та кролів для закладів ресторанного господарства.

Колеги, які були присутніми на відкритому практичному занятті, відзначили професійну компетентність і науково-методичний рівень викладання Ольги Сергіївни.