Про столовий посуд у деталях

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» знають, як обрати якісний посуд для закладів ресторанного господарства.

Цього понеділка, 26 листопада 2018 року, на кафедрі готельно-ресторанної справи відбулось відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Ресторанна справа» для студентів 1 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», яке проводила старший викладач кафедри Олена Олександрівна Блощинська.

Тема заняття: «Характеристика та асортимент столового посуду». Викладач вільно володіла матеріалом та розпочала заняття із перевірки знань студентів, отриманих ними під час лекційних занять. З’ясувавши основі вимоги до сучасного столового посуду, що використовують у закладах ресторанного господарства, студенти були залученні до активної участі у доповідях та їх обговоренні. Заняття проходило у вигляді активної дискусії. Студенти висвітлили інформацію щодо сучасних відомих виробників столового посуду для закладів ресторанного господарства, класичного асортименту посуду, цікавих особливостей його вибору.

Викладач влучно доповнювала доповіді студентів та наводила приклади незвичайних і оригінальних видів посуду, що використовують у різних закладах ресторанного господарства.

Наприкінці заняття була проведена оцінка набутих знань у вигляді тестових завдань. Викладач також провела роботу над помилками зі студентами після написання тесту. Практичне заняття супроводжувалось якісними мультимедійними презентаціями. Заняття Олени Олександрівни Блощинської, за думкою колег, заслуговує на позитивну оцінку, отож бажаємо їй успішного проходження конкурсу на заміщення вакантної посади старшого викладача кафедри і подальших професійних успіхів та досягнень.