Здібності керівника

Голова студентської ради факультету відзначений за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування.

Голова студентської ради факультету ГРТБ Віталій Євстаф’єв, член студентської ради університету відзначений Голосіївською районною в місті Києві державною адміністрацією за вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування.

Почесну грамоту нашому студенту, магістранту спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» за активну громадську позицію, особливі успіхи у навчанні та з нагоди відзначення Дня студентства вручав виконувач обов’язків голови державної адміністрації Олександр Настасенко.

Вітаємо голову студентської ради нашого факультету з відзнакою і дякуємо за зміцнення студентського самоврядування факультету і університету.