НУХТ – пріоритет №1!

В університеті відбувся черговий День відкритих дверей.

17 листопада дружна родина НУХТ знову зустрічала гостей. Увесь університет заполонили майбутні вступники – студенти старших курсів коледжів, учні шкіл, гімназій, ліцеїв Києва та Київської області.

Взяти участь у Дні відкритих дверей, відвідати університет, завітати до навчально-наукових інститутів, факультетів, на кафедри виявили бажання студенти відокремлених структурних підрозділів нашого університету –  Львівського коледжу м’ясної та молочної промисловості НУХТ, Свалявського технічного коледжу НУХТ, Волинського коледжу НУХТ, Коледжу ресторанного господарства НУХТ, Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ, Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ, Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ. Загалом близько 250 осіб разом із викладачами завітали до базового університету.

Традиційно наш факультет підготував експозицію, де презентував свої освітні пропозиції, наукові, спортивні, культурні досягнення.

Цікаві факти про історію нашого вишу присутні дізналися від першого проректора Володимира Ярового. Також він скористався нагодою й тепло привітав усіх із Міжнародним днем студента, який світове студентство відзначає саме 17 листопада.

У продовження програми заходу майбутні вступники отримали лайфхак «Як стати успішним студентом?» від голови студентської ради університету Олександра Висоцького. Яскравим спомином для гостей стане розіграш подарунків із символікою НУХТ, що відбувся за ініціативи студентської ради. Цього разу футболки дісталися студентам коледжів нашого навчально-наукового комплексу.

Лайфхаками «Як вступити до НУХТ?», «Корисні поради для вступника» з учнями шкіл поділився відповідальний секретар приймальної комісії університету Вадим Серпученко, а зі студентами коледжів – заступник директора Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Олена Подобій. Також студентів коледжів привітав директор Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Ігор Житнецький

Родзинкою днів відкритих дверей нашого вишу завжди були майстер-класи. На кафедрі готельно-ресторанної справи для наших гостей, які розглядають можливість продовження навчання на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, відбувся майстер-клас із кондитерського мистецтва від випускниці кафедри, нині кондитера ресторану «The Park Kitchen» (готель «Hilton Kyiv») Тетяни Лози. Студентів пригощали гарячими напоями і печивом, яке приготували цього ж дня студенти 3 курсу спеціальності 181 «Харчові технології» під час презентаційної лабораторної роботи з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства». Викладачі кафедр факультету розповідали про організацію навчального процесу, знайомили з навчальними лабораторіями, розповідали про новації вступної кампанії-2019, а студенти ділилися враженнями про активне студентське життя.

Майбутні вступники отримали рекламно-інформаційні матеріали. Тепер їм залишилися лише кілька кроків – визначитися остаточно зі спеціальністю, успішно здати ЗНО і, подаючи документи на вступ до НУХТ, проставити наш університет пріоритетом №1.