Найкращий дизайн готелю

Дизайнерські рішення для готельних підприємств розробляють студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Старший викладач кафедри готельно-ресторанної справи Олег Вікторович Бортнічук провів відкрите лабораторне заняття для студентів 2 курсу зі скороченим терміном навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на тему: «Моделювання дизайну інтер’єру. Моделювання дизайнерського предмету за допомогою команди морф».

Лабораторні роботи – важлива форма організації навчального процесу у закладах вищої освіти. Заняття з дисципліни: «Дизайн об’єктів готельно-ресторанного господарства» проходило у спеціально обладнаній комп’ютерної технікою лабораторії кафедри готельно-ресторанної справи. Під час лабораторного заняття студенти під керівництвом викладача навчилися розміщувати меблі у номерах готельних підприємств за допомогою інструменту «Об’єкт», освітлювальні прилади – за допомогою інструмента «Джерело світла», створювати дизайнерські об’єкти за допомогою інструменту «Морф» і працювати з бібліотекою аксесуарів. Студенти мали виконати з використанням системи автоматизованого проектування ArchiCAD графічну частину лабораторної роботи, що включала план першого та другого житлових поверхів з меблями, розрізи простий і 3-D з дизайнерськими об’єктами та новими текстурами.

Викладач дотримувався навчально-методичних вимог до організації лабораторного заняття, підтримував зв’язок з аудиторією, звертався до лекційного матеріалу і теоретичного матеріалу інших навчальних дисциплін, консультував студентів, роз’яснюючи всі етапи виконання роботи.

Олег Вікторович під час заняття намагався активізувати пізнавальну діяльність студентів, навчити творчо застосовувати теоретичні знання на практиці і сприяти розвитку самостійного мислення. Мета лабораторної роботи була досягнута – програмний матеріал засвоєно і сформовано практичні навики.

Старший викладач Олег Вікторович Бортнічук на належному науковому і методичному рівні провів лабораторне заняття. Бажаємо успіхів молодому викладачу у професійній діяльності!