Як організувати роботу підприємства харчування

Студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» знають, як організувати м’ясний цех закладу ресторанного господарства.

Важливим аспектом закріплення набутих теоретичних знань студентами є практичні заняття. Для студентів 3 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Організація ресторанного господарства» асистентом кафедри готельно-ресторанної справи Анастасією Юріївною Спільчук на тему: «Організація м’ясного цеху в закладах ресторанного господарства». На заняття завітали колеги, заступник завідувача кафедри Оксана Володимирівна Арпуль і представник Навчально-методичного управління університету Алла Володимирівна Оскілко.

Викладач разом зі студентами обговорила особливості організації м’ясного цеху на підприємстві харчування, а також розглянули складання виробничої програми, розроблення структурно-технологічної схеми виробничого процесу, підбір обладнання та інвентарю. Для закріплення теоретичного матеріалу студенти дискутували, описували основні технологічні процеси на всіх лініях м’ясного цеху за відео-матеріалами, складали виробничі програми і структурно-технологічної схеми, підбирали необхідне обладнання для забезпечення виробничого процесу.

Анастасія Юріївна дотрималася всіх вимог щодо проведення заняття: озвучила тему і план заняття; перевірила присутність та оцінила студентів за повнотою набутих знань. Протягом заняття асистент кафедри та студенти активно використовували мультимедійний супровід.

Отож, бажаємо викладачу кафедри Спільчук Анастасії Юріївні подальших успіхів у викладацькій діяльності.