Технології у ресторанному бізнесі

  • 2
  • 1

Студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» набувають теоретичних знань з технології кулінарної продукції.

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулося відкрите лекційне заняття доцента Оксани Миколаївни Кирпіченкової.

Дисципліна «Технологія продукції ресторанного господарства» є невід’ємною складовою якісної професійної підготовки майбутніх рестораторів та готельєрів. Темою заняття була технологія кулінарної продукції із сільськогосподарської птиці, пернатої дичини і кролів. На занятті були присутні доценти, старші викладачі й асистенти кафедри, заступник декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу з навчальної роботи Наталія Петрівна Бондар, а також представник Навчально-методичного управління університету Алла Володимирівна Оскілко.

Викладач обговорила зі студентами ІІІ курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» класифікацію кулінарної продукції з птиці, дичини та кролів; способи та режими теплового оброблення; харчову цінності цієї групи кулінарної продукції; теоретично обґрунтувала фізико-хімічні процеси, що відбуваються під час теплового оброблення; а також надала рекомендації щодо умов, термінів зберігання та реалізації страв із птиці, дичини та кролів.

Для розкриття теми та набуття студентами теоретичних знань лектор використала мультимедійну презентацію, наповнену ілюстративним матеріалом (технологічні схеми, таблиці, фото кулінарної продукції) і роздатковий матеріал, а також підтримувала постійний контакт з аудиторію і надавала практичні рекомендації щодо організації виробництва кулінарної продукції в умовах закладів ресторанного господарства.

Викладачі кафедри, які були присутні на відкритому лекційному занятті, оцінили високий науково-методичний рівень доцента Оксани Миколаївни Кирпіченкової. Мета лекції, набуття теоретичних знань з технології виробництва кулінарної продукції з сільськогосподарської птиці, пернатої дичини та кролів, була досягнута.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *