Ти – чемпіон!

• 1.2
  • 1.1
  • 1.2

Студент спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – призер Чемпіонату світу з карате.

24-29 жовтня 2018 р. відбувся XX Чемпіонат світу з фунакоші шотокан карате (FSКА) у м. Алмада, Португалія. До складу спортивної делегації України увійшов студент 1 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Горкун Євген, який вже 6 років займається карате. В особисто-командних змаганнях брали участь спортсмени з 15 країн.

Наш студент виборов бронзу в особистому заліку, а також був капітаном національної команди, яка виступала згуртовано і посіла 1 командне місце.

Вітаємо нашого каратиста і бажаємо йому підкорити нові світові спортивні вершини! Кафедра готельно-ресторанної справи пишається Євгеном Горкуном!