Як організувати працю у готелі

• IMG_9146
  • IMG_9148

Доцент кафедри готельно-ресторанної справи познайомила магістрантів з особливостями планування фонду заробітної плати готельних підприємств.

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулося відкрите лекційне заняття доцента Тетяни Андріївни Нікітіної з навчальної дисципліни «Управління готельним бізнесом» на тему: «Персонал та оплата праці. Розробка плану з праці готелю».

Викладач розглянула з магістрантами спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», освітньої програми «Готельна і ресторанна справа», формування плану з праці готелю, методи розрахунку чисельності персоналу, зокрема нормативний і техніко-економічний», і планування фонду оплати праці працівників сфери гостинності.

На лекцію колеги завітали декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, професор Віктор Федорович Доценко, заступник декана Наталія Петрівна Бондар, доценти, старші викладачі та асистенти кафедри готельно-ресторанної справи, які оцінили науково-педагогічний рівень представлення матеріалу.

Для розкриття теми та набуття студентами теоретичних знань лектор використовувала мультимедійну презентацію, яку супроводжувала практичними прикладами щодо формування заробітної плати працівників готельних підприємств. Доцент Тетяна Андріївна акцентувала увагу магістрантів на використанні лекційного матеріалу під час виконання курсової роботи та магістерського дипломного проекту.