Європейський досвід

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи успішно пройшли міжнародне стажування.

У період з 8 по 26 жовтня 2018 року викладачі кафедри готельно-ресторанної справи, доцент Наталія Петрівна Бондар та старший викладач Олена Олександрівна Блощинська, пройшли міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.

Метою стажування було підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніх унікальних методів, набуття досвіду провадження науково-дослідної та викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

За програмою стажування викладачі відвідали лекції провідних фахівців освіти в Польщі 24-26 жовтня 2018 року. Доповідачі Економічного Університету присвятили свої лекції різним питанням, зокрема були заслухані такі теми, як: «Новітні та інноваційні методи викладання», «Система вищої освіти в Польщі», «Система вищої освіти в Європі», «Інтернаціоналізація в навчальному процесі», «IT-технології в професійній викладацькій діяльності», «Гейміфікація», «Створення HUB-проектів». Окрім лекційної частини, кожен учасник стажування отримав завдання підготувати індивідуальну роботу на тему «Найбільші випробування у моїй викладацькій діяльності та як їх вирішую». Всі індивідуальні роботи викладачів були презентовані та обговорені із доктором філософських наук, доцентом кафедри державної економіки та управління Економічного Університету Яцеком Кліхом.

Учасники стажування також взяли активну участь у Міжнародній конференції «Internalisation of Higher Education – Selected Issues. Ukrainian-Polish Perspectives», яка проходила в рамках заходу 25 жовтня 2018 року.

Окрім офіційної частини, викладачі отримали приємний бонус – змогу познайомитись із містом Краків, внесеним до Списку об’єктів Всесвітнього спадку ЮНЕСКО.

По завершенню програми стажування відбулось урочисте вручення сертифікатів учасникам. Викладачі отримали безперечно важливий міжнародний досвід і підвищили свою викладацьку майстерність відповідно сучасних вимог освіти в країнах ЄС. Окрім навчального процесу, учасники розширили географію професійних дружніх знайомств, презентували факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, а також спеціальності, за якими здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів, на міжнародному рівні.

Вітаємо наших колег з успішним проходженням міжнародного стажування і бажаємо їм натхнення на нові досягнення у професійній діяльності.