Про авторське морозиво

• 1.1

Як відкрити кафе-морозиво знають слухачі сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі».

Заняття для учасників сертифікатної програми відбулося у форматі майстер-класу з технології морозива на кафедрі технології молока і молочних продуктів під керівництвом доцента Тетяни Григорівни Осьмак. Студенти ознайомилися з технологічними етапами виробництва морозива і особливостями роботи фризера періодичної дії. Слухачі розрахували рецептуру і виготовили легке плодово-ягідне морозиво з натуральних локальних інгредієнтів. Готовий продукт з ніжною консистенцією і яблучно-вишневим флейвором студенти оцінили на відповідність нормативній документації і, звісно, продегустували. Присутні на занятті експериментували і отримали задоволення не тільки від дегустації морозива, а від процесу його виробництва.

Тепер слухачі освітньої професійної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» зможуть відкрити такий заклад ресторанного господарства, як кафе-морозиво, з авторським меню морозива з надзвичайними смаками за оригінальними рецептурами.

Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу вдячний колективу кафедри технології молока і молочних продуктів за пізнавальний майстер-клас!