Welcome to HRTB

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 4

На кафедру готельно-ресторанної справи завітали гості з Університету Невади (США).

27 вересня університет вітав гостей – делегацію Університету Невади (США) у складі: віце-президента з державних справ Луїса Валери, віце-президента з досліджень та економічного розвитку Мері Кроган і помічника віце-президента з економічного розвитку Захарі Майлза. Університет Невади є державним дослідницьким університетом, він знаходиться у пригороді Лас-Вегаса Рая, штат Невада.

Під час візиту американські гості завітали на кафедру готельно-ресторанної справи факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Старший викладач Олена Блощинська провела екскурсію англійською мовою, розповівши про особливості навчання і показавши лабораторії кафедри – міні-броварню, лабораторію-ресторан, лабораторії технології продукції ресторанного господарства, де проходили заняття. Поспілкувалися представники Університету Невади зі студентами 1 і 3 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», які продемонстрували високий рівень знань англійської мови і обґрунтували для гостей свій вибір майбутньої професії.

Представникам Університету Невади відмітили, що їм дуже сподобалися наші викладачі й студенти. Сподіваємося, на співпрацю у майбутньому між нашими університетами, що відкриє нові горизонти для обох навчальних закладів.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *