My English Lab

• britanecz-1-24-09-2018
  • britanecz-3-24-09-2018
  • britanecz-4-24-09-2018

Останній робочий день минулого тижня видався надзвичайно корисним і пізнавальним для  студентів 1 та 2 курсів факультету готельно-ресторанного  та туристичного бізнесу.

21 вересня до університету завітав британець Майкл Хадсон, старший консультант із питань вищої освіти міжнародної освітньо-методичної агенції «Pearson Dinternal». Тема лекції – «Можливості та переваги сучасних онлайн-платформ із вивчення англійської мови». Майкл дуже хотів донести студентам і викладачам інформацію щодо нових шляхів, методів і підходів у вивченні іноземної мови. My English Lab – саме така сучасна платформа, розроблена для вивчення англійської, мета якої мотивувати студентів вивчати англійську, а також забезпечення можливості для вивчення і удосконалення мови будь-де, будь-коли, лише натисканням кнопок телефону, планшета або комп’ютера.

Викладачі кафедри теж зацікавилися новітньою розробкою, підкреслюючи очевидні переваги та можливості такої інноваційної технології у вивченні англійської мови: різноманіття завдань для роботи в аудиторії; розроблені цікаві завдання для самостійної роботи студентів; платформа фактично замінює зошит для самостійної роботи студента; перевірка домашніх завдань відбувається автоматично; викладач має змогу контролювати роботу студентів, допомагаючи їм справлятися з труднощами.

Впродовж лекції студенти та викладачі проявляли зацікавленість, задавали питання, робили коментарі, адже англійська британського викладача була доступною, зрозумілою для сприйняття. Висловлюємо сподівання, що ця зустріч – лише початок майбутньої співпраці.