Пріоритетні напрямки та стратегічні орієнтири розвитку

Відбулися збори трудового колективу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

13 вересня 2018 р. відбулися загальні збори трудового колективу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, на яких були присутні науково-педагогічні працівники і співробітники п’яти кафедр: технології ресторанної і аюрведичної продукції; готельно-ресторанної справи; туристичного та готельного бізнесу; безпеки життєдіяльності; іноземних мов професійного спрямування.

Важливим питанням порядку денного зборів були вибори до складу Вченої ради, колегіального органу управління факультету. Відкрив збори делегований член організаційного комітету, проректор з наукової роботи, професор Олександр Юхимович Шевченко. Було обрано голову, секретаря зборів і лічильну комісію, представлено кандидатури від кафедр до Вченої ради факультету.

Після голосування і обрання членів Вченої ради про підсумки роботи колективу факультету за 2017/2018 навчальний рік доповів декан Віктор Федорович Доценко, зокрема про результати літньої вступної кампанії, висловивши подяку членам приймальної комісії і акцентувавши увагу колективу на активізації профорієнтаційної роботи для збереження контингенту студентів денної та заочної форм навчання. У своїй доповіді Віктор Федорович говорив про результативність навчальної, наукової, науково-методичної, профорієнтаційної та виховної роботи, зупинившись на питаннях міжнародної діяльності та закордонної практики студентів, публікаційної активності у виданнях Scopus і Web of Science, підготовки навчальної літератури і розроблення електронних навчальних курсів, самостійної роботи студентів.

До обговорення пріоритетних напрямів розвитку і завдань на новий навчальний рік долучилися завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Дарія Іванівна Басюк, заступник завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Оксана Володимирівна Арпуль, виконуюча обов’язки завідувача кафедри безпеки життєдіяльності Наталія Валеріївна Володченкова, заступник завідувача кафедри технології ресторанної і аюредичної продукції Віра Ігорівна Зуйко, виконуюча обов’язки завідувача кафедри іноземних мов професійного спрямування Олена Миколаївна Галинська.

Декан факультету Віктор Федорович подякував колективу за плідну роботу, побажав творчої наснаги, найвищих професійних досягнень і особистих перемог, успіхів у реалізації нових наукових і професійних планів!

Підсумки року минулого підведено і колектив факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу визначився з стратегічними орієнтирами розвитку на 2018-2019 навчальний рік і у довгостроковій перспективі.