Найбільша студентська команда

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 2

Студенти нашого факультету – учасники масштабного міжнародного спортивного фестивалю.

Нещодавно у м. Києві відбувся масштабний міжнародний спортивний фестиваль INTERSPORT FEST UA. Спортивне свято проводилося вже вчетверте, і цього року зібрало близько 6000 бігунів із 12 країн світу. Центральною подією фестивалю став забіг «Intersport Ukraine Run 2018». Особливу пропозицію організатори підготували для студентів – окремий забіг Student’s cup на 5 км. Серед учасників забігу окрім студентів нашого університету були представники з 16 інших закладів освіти.

До проведення спортивного свята студенти НУХТ долучилися не лише як учасники забігу та активні вболівальники, а і як волонтери, без підтримки яких у проведенні таких масових подій обійтись нині складно. Аби не розгубитись у насиченій програмі свята координатором студентської збірної була голова благодійного сектора студентської ради університету і факультету ГРТБ Анастасія Бакун. Надзвичайно приємно відзначити, що для участі у змаганнях та із метою достойно представити наш університет на міжнародному спортивному фестивалі долучилися студенти, як молодших, так і старших курсів. Загальна кількість зареєстрованих учасників команди НУХТ налічувала понад 300 осіб, з яких найбільше студентів було з факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Позитивну атмосферу та спортивний настрій серед молоді активно підтримували голова студентської ради НУХТ Олександр Висоцький, голова студентської ради факультету ГРТБ Віталій Євстаф’єв і голова благодійного сектора Анастасія Бакун.

Маршрут INTERSPORT RUN UA пролягав центральними вулицями міста Києва, а старт і фініш розмістився у самому серці столиці – на Хрещатику. У подоланні дистанції на 5 км взяли участь 243 студенти НУХТ. Серед амбітної та спортивної молоді фестивалю наші студенти виділялися безмежною позитивною енергетикою, неймовірною організованістю та відповідальністю. Врешті така потужна команда не могла не здобути перемогу. Організаторами фестивалю була визначена команда студентів НУХТ як найбільш численна серед всіх учасників забігу Student’s cup та нагороджена головним кубком фестивалю.

Ми пишаємося великою перемогою учасників змагання, які своїм прикладом довели, що студенти нашого університету – найкращі! Бажаємо нових спортивних і особистісних перемог!

Особлива подяка висловлюється голові благодійного сектора студентської ради університету і факультету ГРТБ Анастасії Бакун за популяризацію серед молоді здорового способу життя.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *