Міжнародний рівень професіоналізму

Міжнародна практика студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у Болгарії.

Студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» проходять практичну підготовку у кращих 5-зіркових готельних підприємствах морського узбережжя Болгарії.

Практична підготовка є важливою компонентою професійної освіти фахівців з готельно-ресторанної справи, а закордонна практика сприяє успішному працевлаштуванню випускників.

Головним завданням виробничої практики для студентів 4 курсу кафедри готельно-ресторанної справи є практична діяльність у закладах ресторанного господарства при курортних готелях Болгарії, під час якої вони ознайомлюються зі структурою підприємств, організацією послуг харчування і виробничих процесів, а також функціональними обов’язками працівників.

Це дозволить нашим студентам закріпити та поглибити теоретичні знання з організації та технології обслуговування у готельних підприємствах відповідно до міжнародних стандартів, ознайомитися з інноваційними технологіями готельно-ресторанного бізнесу та вдосконалити рівень володіння іноземними мовами.

Тепер студенти кафедри готельно-ресторанної справи мають чудову нагоду поєднати практичну підготовку у кращих туристичних дестинаціях морського узбережжя Болгарії зі знайомством з культурою цієї країни.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *