Найкращий спортсмен

• 4 (1)
  • 5 (1)
  • 6 (1)

Студент спеціальності «Готельно-ресторанна справа» – срібний призер Відкритого чемпіонату України зі стрибків у воду.

Студент 1 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Волковинський Артем брав участь у Відкритому чемпіонаті України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «Б» (від 14 до 18 років).

З заліковою сумою балів 456,15 Артем виборов «срібло» з індивідуальних стрибків з трампліну висотою 3 м. У цих змаганнях брали участь спортсмени з 12 країн. Якість виконання стрибків вразила суддів – і Артем Волковинський був нагороджений дипломом Федерації України зі стрибків у воду за ІІ місце.

Вітаємо нашого спортсмена і бажаємо йому підкорити нові спортивні вершини! Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу пишається Артемом Волковинським!