Наукова висота!

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук!

23 травня 2018 р. у спеціалізованій вченій раді Д 26.058.07 зі спеціальності 05.18.16 «Технологія продуктів харчування» відбувся успішний захист дисертаційної роботи Мар’яни Ігорівни Назар на тему «Удосконалення технології хлібобулочних виробів, збагачених харчовими волокнами». Науковий керівник – доцент, к. т. н. Тетяна Анатоліївна Сильчук).

Актуальність і своєчасність роботи підтверджена значною кількістю публікацій, патентами на корисну модель та винахід. Роботу дисертанта підтримали декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, професор, д.т.н. Віктор Федорович Доценко, відзначивши наполегливість і цілеспрямованість Мар’яни Ігорівни впродовж всього наукового шляху, професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, д.т.н. Віра Гаврилівна Юрчак, завідувач кафедри технології оздоровчих продуктів, професор, д.т.н., лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, відмінник освіти України Галина Олександрівна Сімахіна, завідувач кафедри технології харчування Сумського національного аграрного університету, професор, д.т.н. Федір Всеволодович Перцевий, а також офіційні опоненти – завідувач кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету, професор, д.т.н. Михайло Федорович Кравченко та професор кафедри технології харчування Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», к.т.н. Марія Михайлівна Калакура.

Теплі слова про здобувача сказала керівник, доцент кафедри готельно-ресторанної справи Тетяна Анатоліївна Сильчук, яка підтримувала аспіранта на всіх етапах виконання і захисту роботи. Мар’яна Ігорівна подякували своєму керівнику, а також колегам, за допомогу і мотивацію, членам спеціалізованої вченої ради – за висловлені зауваження і побажання. За результатами таємного голосування одноголосним рішенням Мар’яні Ігорівні Назар було присвоєно науковий ступінь кандидата технічних наук.

Підтримати і привітати здобувача прийшли викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції.

Бажаємо Мар’яні Ігорівні нових наукових успіхів і кар’єрного зростання!