Про гостинність і професіоналізм

Слухачі сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» дізналися про особливості обслуговування бізнес-туристів у готелі «Президент».

Студенти-слухачі сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» та викладачі кафедри готельно-ресторанної справи, доцент Тетяна Петрівна Голікова та асистент Олена Олександрівна Блощинська відвідали готель «Президент».

Під час екскурсії гості змогли дізнатися багато нової інформації щодо особливостей організації готельного господарства, орієнтованого на бізнес-туристів. Програма заходу була дуже різноманітною та насиченою, адже студенти відвідали номери всіх категорій, приймально-вестибюльну, адміністративну та фізкультурно-оздоровчу групи приміщень, а також бенкетні зали готелю і авторську кондитерську «Тейстерія». Впродовж екскурсії гостей супроводжувала менеджер кадрової служби Тамара Коростильова, яка розповіла про історію готелю, сучасні тенденції готельно-ресторанного бізнесу та надала вичерпні відповіді на всі запитання студентів.

Отож, викладачі та студенти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу вдячні за гостинність та можливість практично пізнавати готельно-ресторанну справу керівництву готелю «Президент», адже набуті знання мають дуже високу цінність в сьогоденних умовах бізнесу.