У гостях у Терпсіхори

Наші студенти – призери університетського фестивалю танцю «NUFT Dance Fest».

24 квітня 2018 р. за підтримки студентської ради Навчально-наукового інституту економіки і управління і Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку в університеті відбувся другий фестиваль танцю «NUFT Dance Fest».

Щиро привітала учасників і гостей танцювального свята проректор університету з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Юріївна Арсеньєва. Творчі колективи інститутів і факультетів наполегливо готувалися до цього яскравого танцювального дійства – ретельно продумували композиції, підбирали сценічні костюми, реквізит і грим. Тож битва за призові місця розгорілася не на жарт.

Конкурсанти змагалися у трьох номінаціях – «Колективне виконання», «Соло» і «Дуетне виконання» (бально-спортивні танці). Наш факультет у номінації «Соло» представляли Билим Вікторія, магістрант спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з емоцією натхнення, Агеєв Вадим, студент 2 курсу спеціальності «Харчові технології» з емоцію біль. У номінації «Дуетне виконання» глядачі мали змогу насолодитися квікстепом від студентів 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Хижняк Юлії і Конончука Юрія.

Поки журі визначало переможців, глядачам подарували музичні подарунки наша випускниця, півфіналістка проекту «Народна зірка», учасниця шоу «Голос країни. Перезавантаження» в команді Сергія Лазарєва, переможниця проекту «Співай як зірка», екс-солістка гурту «ВІА ГРА» Дмитра Костюка Ірина Островська, а також улюблені всіма цьогорічні випускники Євген Амаріца і Василь Федякович.

Наші студенти вибороли такі призові місця:

Номінація «Дует»:

2-е місце – Юлія Хижняк і Юрій Конончук.

Номінація «Соло»:

1-е місце – Вадим Агеєв.

2-е місце – Вікторія Билим.

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм успіхів у танцювальному майбутньому!