Розвиваємо чирлідинг

Найкращі чирлідери навчаються на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Збірна команда нашого університету з чирлідингу «Kiev Rockets» під керівництвом викладача кафедри фізичного виховання Марини Голян брала участь у щорічних змаганнях «Всеукраїнські студентські ігри. Artistic division», які проходили у Національному університеті фізичного виховання та спорту України. Наш факультет у складі збірної університету представляють студентки спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Минайлюк Вікторія (ГС-2-8) і Бурдун Вікторія (ГС-3-6).

Цьогорічні змагання були розділені на дивізіони за видами спорту. Старт відбувся з артистичного дивізіону, куди увійшли спортивні танці, спортивна аеробіка та чирданс. Загалом участь у змаганнях взяли близько 150 спортсменів із 13 закладів вищої освіти України.

Наша команда «Kiev Rockets» стала переможцями у таких номінаціях: Pom-dance – 1 місце, Cheer dance show – 3 місце, Doubles – 1 місце. Натхненний виступ дівчат вразив суддів і не залишив байдужими глядачів, що сприяє формуванню спортивного іміджу нашого університету.

Бажаємо нашим студенткам підкорення нових висот чирдансу!