Мотивація до навчання

  • 1
  • 2 (1)

Перше знайомство студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з індустрією гостинності.

Студенти 1 і 2 курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» разом з кураторами та викладачами кафедри Ларисою Шаран, Тетяною Голіковою і Оксаною Кирпіченковою відвідали один з провідних мережевих готелів м Києва «Holiday Inn». Тренінг-менеджер готелю надала студентам можливість детально ознайомитись з усіма структурними підрозділами підприємства, і в першу чергу – з номерним фондом.

Екскурсанти побували в номерах декількох категорій, що користуються найбільшою популярністю серед бізнес-туристів – двомісний стандарт (Standard Room) та двомісний покращений (Executive Room), а також категорії «люкс» (Suite), де вони мали можливість з’ясувати відмінності в облаштуванні номерів. Далі студенти ознайомились з роботою служби експлуатації номерного фонду, дізнались порядок прибирання номерів та керування роботою департаменту Housekeeping, у тому числі особливості поповерхового обслуговування, а також роботу пральні та білизняної.

Студенти відвідали тренажерну залу, що знаходиться на найвищому поверсі готелю, має чудовий вигляд на центр Києва і є доступною лише для гостей готелю. Крім того, студенти побачили організацію виробництва в ресторані готелю, побували в цехах: обробки овочів та фруктів, м’ясо-рибному, борошняному та доготівельному. Наприкінці екскурсії студенти завітали до конференц-зали «Gorodetskiy Suit», оснащеної найновішим обладнанням для проведення перемовин і нарад з можливістю синхронного перекладу, що є затребуваним і актуальним для сучасного бізнесу.

Тренінг-менеджер готелю «Holiday Inn» надала відповідь на численні питання, що виникали у студентів, наголосила на актуальності англомовних проектів за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа», оскільки 95 % персоналу, що контактують з гостями, мають вільно володіти англійською мовою. Також охарактеризувала функціональні вимоги до фахівців у сфері гостинності, програми лояльності для гостей, заохочення для персоналу готелю і люб’язно запросила наших студентів спочатку для практичної підготовки, а згодом і до роботи в дружньому колективі персоналу готелю «Holiday Inn».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *