Кавова історія

  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Таємниці приготування кави для слухачів сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі».

Заняття для слухачів сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» відбулося в умовах сучасного закладу ресторанного господарства, кафе-кулінарії «Merry Cook», з авторською кавовою картою від топового баристи Антона Дихніча.

Виїзний практикум з технології кави і кавових напоїв для студентів провів бариста Ілля Грушевий. Заняття розпочалося зі знайомства з відмінностями сортів кави Арабіка і Робуста, а також ступенем їх обсмажування (слабкий, середній, сильний), що визначає неймовірний смак улюбленого всіма напою. Досвідчений бариста допоміг присутнім визначитися вибором – моносорт чи бленд, ознайомив з кавовим обладнанням, інвентарем і посудом, які використовують у кафе «Merry Cook».

Ілля Грушевий приділив увагу найголовнішому – способам приготування кави, розпочавши з еспресо як основи для інших кавових напоїв. Слухачі сертифікатної освітньої програми дізналися про етапи його приготування, особливості роботи з холдером, підготовку експрес-кавоварки до роботи, екстрагування смако-ароматичних речовин з мелених зерен кави. Цікавим був екскурс до альтернативних способів приготування кави з використанням пуровера, кемекса, сифона, аеропреса, які є інноваційними для спеціалізованих закладів ресторанного господарства з широким асортиментом кави.

Після теоретичної частини розпочалося практичне навчання на професійному обладнанні. Слухачі не тільки оволоділи технікою приготування еспресо, американо, капучіно, латте, а й кожен зміг приготувати свій улюблений напій. Найцікавішою частиною практикуму стало знайомство з фірмовим напоєм закладу – капуоранджем (капучіно на основі апельсинового фрешу).

Студенти залишилися задоволеними цікавим виїзним заняттям з дегустацією, адже змогли не тільки посмакувати найпопулярніші напої, а й самостійно їх приготувати на професійному обладнанні. Менеджер програми, доцент кафедри готельно-ресторанної справи Тетяна Анатоліївна Сильчук подякувала баристі кафе-кулінарії «Merry Cook» Іллі Грушевому за теплу атмосферу зустрічі та його професійну компетентність.

Слухачі сертифікатної програми «Технології в готельно-ресторанному бізнесі» під час практикуму занурилися у кавову культуру, наситилися корисною інформацією, зігрілися та насолодилися смаком і ароматом кави.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *