Відкрите заняття про наукову творчість

• IMG_1829
  • IMG_1830
  • IMG_1831
  • IMG_1832
  • IMG_1824
  • IMG_1825
  • IMG_1826
  • IMG_1827
  • IMG_1828

27 березня 2018 року на кафедрі готельно-ресторанної справи відбулося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Методологія і організація наукових досліджень», яке провів доцент Володимир Рідкоус для магістрів спеціальності «Готельна і ресторанна справа». На лекції були присутні в.о. заступника завідувача кафедри Тетяна Сильчук, заступник декана по роботі зі студентами Олена Тищенко, викладачі кафедри та фахівець Навчально-методичного управління університету Алла Оскілко.

Згідно з робочою програмою навчальної дисципліни, тема лекційного заняття «Основи науково-технічної творчості» була представлена у доступному і цікавому форматі. Доброзичливість викладача, теплий зв’язок із аудиторією, педагогічний такт створювали сприятливу, невимушену атмосферу в аудиторії.