Кваліфікацію магістра присвоєно!

  • 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Успішна державна атестація студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчання.

Студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», спеціалізації «Готельна і ресторанна справа», заочної форми навчання успішно пройшли державну атестацію. 12 магістрантів презентували Екзаменаційній комісії у складі викладачів кафедри готельно-ресторанної справи, доцентів Тетяни Іванівни Іщенко, Віти Валентинівни Цирульнікової і старшого викладача В’ячеслава Олександровича Губені, дипломні магістерські проекти різних типів підприємств готельного господарства з впровадженими інноваційними технологіями. Очолив роботу комісії завідувач лабораторії спеціальних харчових продуктів Державної установи «Інститут громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва» Віталій Наумович Корзун, секретар – старший викладач кафедри Олександр Миколайович Люлька.

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ґрунтовно і творчо представляли свої дипломні проекти, а саме бутік-готелю з інноваційною технологією управління персоналом, рекреаційного готелю з впровадженням технології «PayTouch», готелю для сімейного відпочинку з організацією харчування для хворих на цукровий діабет, туристичного готелю з аквапарком, бутік-готелю з динамічною архітектурою, готелю з інноваційним підходом до вегетаріанського харчування, фешн-готелю з авторським коктейль-баром, готелю з екологічним транспортним забезпеченням тощо.

Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень науково-теоретичної і практичної підготовки випускників, актуальність тематик кваліфікаційних проектів, апробацію результатів досліджень на науково-практичних конференціях і публікації у наукових виданнях.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи вітає дипломованих магістрів, бажає їм успішного працевлаштування і чекає на урочистій церемонії вручення дипломів випускникам факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 01 березня 2018 р. об 11:00 в актовій залі університету!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *