День відкритих дверей 2018

• IMG_1179
  • IMG_1208
  • IMG_1039

24 лютого в університеті відбувся День відкритих дверей. Цього дня дружна громада НУХТ зустрічала учнів загальноосвітніх навчальних закладів і студентів технікумів і коледжів та їх батьків зі всієї України традиційно цікавою насиченою програмою, щоб допомогти молоді зробити по-справжньому свідомий і зважений вибір майбутнього.

Відвідувачі отримували вичерпну інформацію й ґрунтовні відповіді на всі свої запитання біля яскравих інформативних експозицій кожного навчального підрозділу.  Вони активно спілкувалися і з викладачами, і зі студентською спільнотою, яка влаштувала справжнє змагання, хто краще й цікавіше опише свою спеціальність.

Викладачі та студентський актив кафедри Готельно-ресторанно справи гостинно проводили екскурсії просторами кафедри для всіх потенційних абітурієнтів та батьків. Впродовж екскурсії гостям продемонстрували хімічні та технологічні лабораторії, студентську пивоварню та комп’ютерний клас. Всі бажаючі мали змогу  пригоститись гарячим чаєм та кавою з смаколиками, а також спробувати свої сили в конкурсах з барної справи. І звичайно ж для гостей було підготовано майстер-клас під назвою «Смачні сніданки у готелях», впродовж котрого Сергій Сапицький, провідний концептуаліст мережі пекарень “Львівські пляцки”, продемонстрував технологію приготування класичних австрійських штруделів.

Кожен з присутніх абітурієнтів пригостився штруделем та отримав сертифікат про проходження майстер-класу.

День видався насиченим, і, сподіваємося, цікавим для наших гостей. Маємо надію, що таке близьке знайомство з НУХТ допоможе їм зробити вірний вибір й вже восени вони приєднаються до нашої згуртованої родини.