Здобути ступінь магістра!

На кафедрі готельно-ресторанної справи розпочалися захисти дипломних магістерських проектів студентами денної форми навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», спеціалізації «Готельна і ресторанна справа».

Студенти представили Екзаменаційній комісії з атестації здобувачів вищої освіти проекти різних типів готельних підприємств – туристичного готелю, арт-готелю, готелю ділового призначення, агроготелю, флотелю, апарт-готелю, SPA-готелю і сімейного готелю. До складу комісії увійшли викладачі кафедри, доценти Тетяна Іванівна Іщенко і Віта Валентинівна Цирульнікова, старший викладач В’ячеслав Олександрович Губеня. Голова комісії – Віталій Наумович Корзун, завідувач лабораторії спеціальних харчових продуктів Державної установи «Інститут громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва», секретар – старший викладач кафедри Олександр Миколайович Люлька.

Цьогорічні випускники кафедри досліджували впровадження сучасного інформаційного забезпечення, інноваційного фасадного оформлення, системи «Розумний дім», софротерапії, послуг спортивно-оздоровчих, розважальних дитячих, нумерології у вітчизняних підприємствах готельного господарства, а також функціонального харчування у закладах ресторанного господарства при них. Голова та члени комісії відзначили високий рівень підготовки фахівців з готельно-ресторанної справи до презентації дипломних магістерських проектів, актуальність обраних тем, наукову та практичну цінність запропонованих проектних рішень. За результатами наукової роботи магістрантів було опубліковано статті у фахових і закордонних виданнях, тези і матеріали доповідей міжнародних конференцій.

Усі студенти успішно захистили дипломні магістерські проекти і рішенням Екзаменаційної комісії їм було присуджено освітній ступінь магістра. Вітаємо наших випускників і бажаємо успіхів у професійній діяльності!