Ступінь вищої освіти – бакалавр!

Студенти кафедри готельно-ресторанної справи склали комплексний державний іспит зі спеціальності.

У житті студентів кафедри готельно-ресторанної справи V курсу заочної і ІІІ курсу заочної скороченої форми навчання відбулася визначна подія – складання комплексного державного іспиту зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу і голова Екзаменаційної комісії Віктор Федорович Доценко привітав студентів та побажав їм успішно продемонструвати здобуті теоретичні знання та практичні навички. Теплі слова випускники почули від кожного з членів комісії – доцентів кафедри Олени Броніславівни Шидловської, Оксани Володимирівни Арпуль, Андрія Володимировича Гавриша і секретаря, асистента кафедри Олени Олександрівни Блощинської.

Комплексний державний іспит зі спеціальності включав завдання з таких нормативних навчальних дисциплін, як технологія продукції ресторанного господарства, організація ресторанного господарства, організація готельного господарства, устаткування закладів готельно-ресторанного господарства. Екзаменаційна комісія оцінила освітню і професійну компетентність здобувачів ступеня бакалавра з готельно-ресторанної справи, які всі успішно склали кваліфікаційний іспит.

Вітаємо наших випускників з першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти! Бажаємо їм успіхів у професійній діяльності, не зупинятися на досягнутому і здобути ступінь магістра, другий рівень вищої освіти, у стінах рідного університету!