Завжди раді новим зустрічам

• IMG_2017-11-22_113243

Напередодні «Дня відкритих дверей» викладачі кафедри готельно-ресторанної справи Тетяна Сильчук, Оксана Кирпиченкова, Юрій Ковтун, Лариса Литвинець, Ольга Пушка завітали до шкіл м. Києва (гімназія №59, спеціалізована школа №165 з поглибленим вивченням англійської мови, середньої загальноосвітньої школи № 186) та регіонів України (Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики)) з метою запрошення школярів відвідати захід. Познайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями та перевагами фаху, який вони можуть здобути в стінах Національного університету харчових технологій.

Викладачі ознайомили учнів 9-11 класів з програмою заходів з нагоди дня гостинності, що викликало зацікавленість в аудиторії та жвавий діалог. Наприкінці зустрічі учні отримали рекламні буклети з інформацією про наш університет та умовами вступу до нього. Окрім того, рекламні матеріали НУХТ були також розміщені у холі шкіл на дошках оголошень.

Ми з радістю чекаємо наших потенційних абітурієнтів на дні гостинності!