Студенти та викладачі пізнають світ FoReCH 2017

• IMG-3d096d3f5c292087f82ec0a918880954-V
  • viber imageвідбм
  • viber imageіфв

Студенти та викладачі кафедри готельно-ресторанної справи відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу і клінингу FoReCH 2017.

Сучасний готель – один з «китів» готельного бізнесу, який весь час освоює неймовірні простори комплексних технічних і дизайнерських рішень. Виставка вразила різноманітністю реалізованих концепцій і свободою дій для здійснення перспективних задумів і планів з облаштування номера, тому що зовнішній вигляд – це сьогодення і майбутнє кожного готелю. Студенти та викладачі мали можливість оцінити всі переваги сучасних меблів, предметів освітлення, сантехніки, устаткування та обладнання для фітнес-центрів і басейнів, великих і міні-готелів, систем безпеки і відеоспостереження.

З цікавістю спостерігали за майстер-класами італійської школи шеф-кухарів, найкращих шефів України, професіоналів барної справи. Ознайомились із сучасними трендами столової білизни та посуду для закладів готельно-ресторанного бізнесу.

Відвідування заходу збагатило новими знаннями та залишило позитивні емоції.