За англомовним проектом майбутнє…

Відкриту лекцію з курсу «Culinary ethnology» на тему «Ethnic foods of Germany and Austria» для студентів 3 курсу англомовної групи ТУ-3-11, що навчаються за спеціальністю 242 «Туризм» провела доцент кафедри готельно-ресторанної справи ТетянаГолікова.

Студентам було запропоновано для вивчення питання з особливостей регіональної кухні Німеччини, зокрема регіонів Баварії, Тюрінгії і Саксонії; характеристика основних харчових продуктів, що використовуються для приготування німецьких страв, особливості австрійської кухні та відмінні риси віденської кухні, а також рекомендації з харчування туристам, що приїздять з Німеччини і Австрії.

Мультимедійна презентація дала можливість студентам вивчити особливості перших та других гарячих страв німецької кухні, режим та структуру харчування, а також типи закладів ресторанного господарства в Німеччині та Австрії, види та способи приготування віденської кави.

Тепер майбутні фахівці туристичної справи володітимуть навичками складання меню для груп туристів з Німеччини і Австрії з урахуванням їхніх смаків та режиму харчування; добирання асортименту страв для сніданків, комплексних обідів при проведенні днів національних кухонь.

На занятті були присутні співробітник Навчально-методичного управління НУХТ Оскілко А.В., провідні викладачі кафедри готельно-ресторанної справи: заступник декана факультету ГРТБ, доц. Цирульнікова В.В., заступник завідувача кафедри, доц. Арпуль О.В., доценти: Полумбряик М.О., Сильчук Т.А., Шаран Л.О., старші викладачі Коваль О.В., Абрамова А.Г., асистент Лисий О.В.

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *