Здоров’я починається з харчування

Для студентів та викладачів кафедри готельно-ресторанної справи відбувся семінар на тему “Мудрість бути здоровим”,котрий  провели представники компанії «Rain».
     Rain – функціональний продукт харчування у вигляді смузі. Виготовлений з насіння рослин, що несуть потужну інформацію в своїй ДНК. Його основне завдання – повноцінно живити наш організм усіма відсутніми в щоденному раціоні вітамінами, амінокислотами, мінералами, омега 3-6-9 і іншими речовинами, необхідними для функціонування організму, починаючи з клітинного рівня.
     Впродовж семінару відбулося тестування функціонального продукту та прикладі крові, де кожен з присутніх зміг побачити суттєву різницю.
     Також було розіграно шляхом лотереї подарунки від компанії «Rain».
   Даний семінар був дуже корисним для студентів адже вони зможуть використати надану інформацію при написанні магістерських дипломних проектів.