АЛЬМА МАТЕР СВЯТКУЄ

13 жовтня в нашому університеті харчовики України традиційно відзначали професійне свято – День працівників харчової промисловості. Як і щороку до університету завітали високопосадовці, представники дипломатичного корпусу, президенти і голови галузевих асоціацій, керівники й співробітники підприємств харчової промисловості різних форм власності.

Студентські й викладацькі колективи навчально-наукових інститутів і факультетів зустрічали гостей виставкою їх кращих досягнень, а у актовій залі на них чекала святкова програма.

Урочисті збори з нагоди свята розпочалися з виконання Гімну України. А далі ведучі надали слово високоповажним гостям. Свої вітання харчовикам надіслали Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Від Верховної Ради України зі щирими побажаннями до присутніх звернувся голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України Леонід Козаченко. Вітання від Міністерства аграрної політики і продовольства України виголосила заступник міністра Олена Ковальова. Директор департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України Дмитро Чеберкус привітав харчовиків і колектив університету від імені МОН та міністра Лілії Гриневич. З вітальним словом виступили голова Держспоживслужби України Володимир Лапа і аташе з питань наукового та університетського співробітництва посольства Франції в Україні Сільвен Ріголле. Тепло й щиро привітав колег ректор нашого університету, професор Анатолій Українець.

У  холі головного корпусу НУХТ, за традицією, було представлено виставку досягнень студентів та викладачів кафедр, факультетів та інститутів. Цього року нашою кафедрою було представлено –«осінній кенді бар», котрий був наповнений різноманітними солодощами: кап-кейками, пирогами, тортами, печивом, еклерами, кейк-попсами – котрі були приготовані нашими студентами власноруч.

На завершення святкування на присутніх чекав феєричний видовищний концерт, підготовлений талановитою молоддю, випускниками й викладачами університету.