Збір інноваційних ідей

Днями в Києві відбулася знакова подія: RestArt Show 2017 “Інновації і тренди в ресторанному бізнесі”, організаторами якої були: Видавничий дім “Ресторатор” (Ведучий профільний журнал в індустрії гостинності з 2003р. є організатором InRestFest для рестораторів, готельєрів, керуючих і шефів)та Школа Успіху Михайла Зельмана, Лондон-Нью-Йорк “Food&Success”. Місце проведення: Mercury Congress Hall, Київ.

Студенти групи ХЧ-2-1 разом з асистентами кафедри готельно-ресторанної справи долучилися до цієї виставки. Студентам вдалося відвідали free-зону RestArt Show, де було представлено:

-Виставка 65 найцікавіших екземплярів меню ресторанів з усього світу з особистої колекції Аврори Огородник (президент Leaders Club Ukraine і премії Пальмова Гілка ресторанного бізнесу, фудентузіаст і мандрівник). У колекції 22 зірки Michelin, 7 ковпаків Gault & Millau, 9 ресторанів з рейтингу The World’s 50 Best Restaurants!

– Експозиція столового посуду для ЗРГ;

–  Професійне обладнання європейських виробників;

–  Літературна виставка, де представлено Збірники рецептів відомих шеф-поварів, книги про організацію та відкриття ресторану, менеджмент в ресторанному господарстві, кращі інновації, секрети шеф-поварів та підручник су-шефа, а також номери журналу «Ресторатор».

А також послухати лекції:

– «Меню-інжиніринг в деталях. Що таке ефективне меню», Julia Aurora Ogorodnyk, президент Leaders Club Ukraine і премії Пальмова Гілка ресторанного бізнесу, фудентузіаст і мандрівник;

–  «Інноваційне обладнання на кухні ресторану», компанія Новий Проект

–   «Колекція інновацій, концепцій і трендів в світовому ресторанному бізнесі 2017 – 2018», Юлія Чеснокова, автор міжнародного освітнього проекту для рестораторів та кухарів Food and Success

–  «Фуд-тренди в ресторанному бізнесі 2017-2018», Інна Бойченко, компанія Форвард ітнього проекту для рестораторів та кухарів Food and Success.

Захід студентам дуже сподобався, адже від був дуже інформативним та насиченим.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *