СВЯТКУЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ 2017

Святкування Міжнародного  дня туризму вже давно стало традицією не тільки  факультету готельно-ресторанного та туристичного, а й усього Національного університету харчових технологій у цілому.

Тематикою цогорічного  Міжнародного  дня туризму був – Еко-туризм. Сьогодні кожен зі студентів, викладачів та гостей свята мали змогу на декілька годин поринути в атмосферу екологічного туризму в усіх його проявах: пізнати світ і природу, серед яких ми живемо, подихати свіжим повітрям та зарядитись енергетикою нашого свята.

Кожен з інститутів/факультетів представили певний вид екологічного туризму:

• Факультет автоматизації і комп’ютерних систем вирішити ближче познайомити нас з побутом та культурою українського села;
  • Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. Івана Гулого запросили на власну екоферму;
  • Навчально-науковий інститут харчових технологій представили активний велотуризм;
  • Факультет біотехнології та екологічного контролю перенесли нас у чарівний куточок українських карпат;
  • Науково-навчальний інститут економіки та управління продставили природньо-заповідний туризм.

І звичайно ж організіторами свята виступив факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

На свято завілати представники філій НУХТ та шкіл, а саме: коледж ресторанного господарства НУХТ; КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв»; волинський коледж НУХТ; учні гімназії «Потенціал», навчально-виховний комплекс «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов».

До університетського свята також долучились: представник готелю «Hilton», представники комплексу відпочинку «Sosnovel»,та  TikTak-мобіль.

Впродовж свята відбувалися змагання серед  перших курсів – «Пізнай країну НУХТ» та спортивне змагання для старших курсів; кожен з присутніх мав змогу наїстися досхочу кулішу та напитися квасу і також прийняти участь у благодійній лотереї, в результаті котрої отримати подарунки від спонсорів свята.

Все свято проходило дуже жваво та драйвово з запальними піснями у виконання студентів НУХТ, різноманітними конкурсами  та незабутніми емоціями

.