МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Інтернаціоналізація нашої кафедри спрямована на активізацію і розвиток міжнародної діяльності, розширення напрямів партнерства і співробітництва, інтеграцію міжнародної складової в реалізацію освітніх програм і наукову діяльність, розвиток і диверсифікацію академічної мобільності здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників, формування іміджу в освітньому і науковому міжнародному просторі.

26 лютого 2021 р. здобувачі вищої освіти та викладачі у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Swiss Education Group (SEG) і НУХТ долучились до online-конференції «I meet Hotel», присвячену стану і розвитку індустрії гостинності Великобританії після пандемії Covid-19 і Brexit.

24 лютого 2021 р. організовано online-лекторій від Богдани Засєкіної, Restaurant Manager ресторану «SPAGO» готелю «Marina Bay Sands» (Сінгапур) всесвітньовідомої мережі готельно-ресторанного бізнесу «Las Vegas Sands» і нашої випускниці 2015 року, яка познайомила слухачів із особливостями розвитку індустрії гостинності Сінгапуру.

02 лютого 2021 р. організовано online-лекторій від Яни Сергіївни Бербеничук, директорки ТОВ «АЙ ДЖЕЙ ТРЕВЕЛ», офіційного представника болгарської компанії «ТУРАЛ МЕНИДЖМЬНТ» в Україні на тему: «Організація харчування туристів в республіці Болгарія». Під час освітнього заходу здобувачі вищої освіти дізнались більш детально про можливості проходження виробничої практики у готельних підприємствах Болгарії.

27 листопада 2020 р. здобувачі вищої освіти та викладачі долучились до online-конференції «I Meet Hotel» від міжнародного партнера кафедри Swiss Education Group (SEG) щодо майбутнього розвитку світової індустрії гостинності.

24 листопада 2020 р. організовано online-лекторій від Андрія Корольчука, су-шеф ресторану 5-зіркового готелю міжнародної мережі Le Meridien у Батумі і нашого випускника 2015 року, який познайомив із станом та перспективами розвитку готельного господарства Грузії у постковідний період.

26 жовтня 2020 р. організовано online-лекторій від Юрія Новікова, шеф-кухаря «SportHotel am Semmering» і бренд-шефа «Zauberbar Semmering Liechtensteinhaus» (гірськолижний курорт Земмерінг в Австрії), який поспілкувався зі здобувачами про особливості роботи у закладах гостинності Австрії, гастрономічні традиції та кулінарний модернізм.

18 червня 2020 р. здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники брали участь у панельній дискусії від управлінців міжнародної готельної мережі “Рітц-Карлтон” (Ritz-Carlton) на тему: «Лідерство в індустрії гостинності». Спікери панельної дискусії: Сандра Есторнелл, генеральний директор 5-зіркового Zadun, Ritz-Carlton Reserve (Мексика); Граньє Джонстон, HR-директор курортного готелю The Ritz-Carlton (Дубай); Жорді Сала, HR-директор 5-зіркового курортного готелю Hotel Arts Barcelona. Англомовний освітній захід організовано міжнародним партнером кафедри – Swiss Education Group (SEG).

10 червня 2020 р. здобувачі та викладачі долучились до вебінару від Рене Зіглера, менеджера по роботі з ключовими клієнтами головного офісу Національної туристичної корпорації Швейцарії (Switzerland Tourism), на тему: «План відновлення індустрії гостинності Швейцарії». Організатор – міжнародний партнер кафедри Swiss Education Group (SEG).

06 червня 2020 р. студентка 3 курсу Васильчук Альона стала фіналісткою віртуального Міжнародного кулінарного конкурсу «Cook ‘N’ Battle» від Culinary Arts Academy, Швейцарська освітня група (Swiss Education Group). Загалом участь у конкурсі професійної майстерності взяли понад 150 учасників з 40 країн світу, серед яких 7 – здобувачі вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» нашої кафедри.

28 травня 2020 р. викладачі та здобувачі вищої освіти взяли участь у вебінарі від грузинського сомельє Ніно Какутя у рамках реалізації спільного проекту Міжнародного Чорноморського університету (Грузія) та Національного університету харчових технологій (Україна) під час проведення наукового фестивалю «ТУРФЕСТ – 2020», організованого кафедрою туристичного та готельного бізнесу факультету ГРТБ з нагоди 10-річчя.

22 травня 2020 р. здобувачі та викладачі взяли участь у віртуальному кулінарному воркшопі з технології ресторанних страв, приготованих способом барбекю, від Алена Мюллера, шеф-кухаря і викладача одного із закладів вищої освіти SEG – Culinary Arts Academy.

19-20 травня 2020 р. відбулася ІХ Всеукраїнська науково-практична-конференція «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі», до участі в якій долучились закордонні фахівці з Institute «Tecnico Superiore per le Nuove Tecnologie della Vita», Bergamo-Milano.

19 травня 2020 р. у рамках дії Меморандуму про взаєморозуміння між SEG і НУХТ кафедрою організовано online-лекторій від Горана Йорданова, директора з маркетингу та розвитку у Східній Європі Швейцарської освітньої групи (SEG), у рамках ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі».

14 травня 2020 р. відбувся віртуальний фінал Міжнародного кулінарного марафону від Разградської філії Русенського університету «Ангел Кънчев» (Болгарія), участь в якому взяли 14 студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа». У прямому ефірі наші студенти на високому рівні англійською мовою представили свої авторські страви і кулінарні вироби, за результатами онлайн-заходу наші студенти отримали сертифікати міжнародного зразка.

13 травня 2020 р. викладачі та студенти долучились до вебінару від Саба Кітіашвілі, Shumi Winery (Грузія), на тему: «Вино та винний туризм у Грузії», організованого кафедрою туристичного та готельного бізнесу факультету ГРТБ.

20 квітня 2020 р. студенти та викладачі прослухали вебінар від Макса Бехешта, декана César Ritz Colleges, Culinary Arts Academy, на тему: «Персональний брендинг як чинник професійного успіху».

03 березня 2020 р.підписано Меморандуму про взаєморозуміння між Swiss Education Group (SEG) і Національним університетом харчових технологій НУХТ.

11 листопада 2019 р. у рамках дії Меморандуму про взаєморозуміння між SEG і НУХТ кафедрою організовано англомовний лекторій від Горана Йорданова, директора з маркетингу та розвитку у Східній Європі Швейцарської освітньої групи (SEG), на тему: «Лідерство у сфері гостинності в епоху діджиталізації». Пан Горан вручив доценту Цирульніковій В.В., старшим викладачам Блощинській О.О. і Тищенко О.М. сертифікати про проходження стажування у закладах SEG: César Ritz Colleges, Culinary Arts Academy, Hotel Institute Montreux, School of Hotel Management IHTTI, Swiss Hotel Management School (червень 2019 р.).

16 жовтня 2019 р. відбулося вручення сертифікатів здобувачам вищої освіти 4 курсу, які успішно пройшли виробничу практику у готельних підприємствах сонячної Болгарії.

Червень 2019 р.міжнародне стажування викладачів, доцента Цирульнікової Віти Валентинівни і старших викладачів Блощинської Олени Олександрівни, Тищенко Олени Михайлівни у закладах вищої освіти Swiss Education Group (SEG): César Ritz Colleges, Culinary Arts Academy, Hotel Institute Montreux, IHTTI School of Hotel Management, Swiss Hotel Management School (Швейцарія).

 20 травня 2019 р. гостьовий візит Горана Йорданова, директора з маркетингу та розвитку Швейцарської групи освітніх закладів SEG (Swiss Education Group) у Східній Європі, до якої входить 5 рейтингових університетів.

11 квітня 2019 р. у рамках Ювілейної 85 Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» відбулося засідання підсекції «Готельно-ресторанна справа».

19 березня 2019 р. до роботи VIII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні технології в готельно-ресторанному бізнесі», присвяченій 135-річчю Національного університету харчових технологій, долучився професор Октавіо Паредес-Лопез. Світовий експерт з харчової біотехнології і нутрицевтики, засновник і академік Міжнародної академії харчової науки та технології (IUFoST), редактор наукових журналів «Plant Foods for Human Nutrition», «Food Science and Technology International», які індексуються у SCOPUS, екс-президент Мексиканської академії наук. Професор Октавіо Паредес-Лопез відвідав нашу кафедру і побував на заняттях.

З 28 січня по 01 лютого 2019 р. відбулося стажування викладачів, доцента Оксани Володимирівни Арпуль, старшого викладача Олени Олександрівни Блощинської та асистент Анастасії Юріївни Спільчук, у готелі міжнародної мережі за темою: «Курс Практичної Гостинності Hilton Kyiv» у рамках глобальної програми корпоративної відповідальності готелю «Travel with Purpose».

08-26 жовтня 2018 р. – викладачі кафедри, доцент Наталія Петрівна Бондар та старший викладач Олена Олександрівна Блощинська, пройшли міжнародне науково-педагогічне стажування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.

27 вересня 2018 р. на кафедру завітала делегація Університету Невади (США) у складі: віце-президента з державних справ Луїса Валери, віце-президента з досліджень та економічного розвитку Мері Кроган і помічника віце-президента з економічного розвитку Захарі Майлза.

21 вересня 2018 р. викладачі та студенти прослухали лекцію від Майкла Хадсона, старшого консультанта із питань вищої освіти міжнародної освітньо-методичної агенції «Pearson Dinternal» на тему: «Можливості та переваги сучасних онлайн-платформ із вивчення англійської мови».

Вересень 2018 р. – вперше виробнича практика студентів 4 курсу проходила на базі підприємств готельного господарства Болгарії.

Червень 2018 р. – викладач кафедри Олег Вікторович Бортнічук пройшов закордонне стажування за програмою «Організація і розвиток готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у Болгарії» у рамках туру, організованого компанією «Тural», під час якого ознайомився з організацією роботи більш ніж 23 підприємств готельного господарства категорії 4 та 5 зірок і поспілкувався з колегами з Варнського вільного університету та Варнського університет менеджменту щодо можливості співробітництва у науково-технічній сфері. Результат стажування – організація закордонної практики студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» у Болгарії.

15 травня 2018 р. – майстер-клас з технології авторських італійських страв від VIP-шефа Джанні Тота.

15 травня 2018 р. – лекція-зустріч з одним із кращих шеф-кухарів Італії Джанні Тота, шефом ресторану «Fabius», якого часто називають VIP-шефом, адже Джанні працював як персональний шеф у багатьох відомих особистостей – Далай-лами, Анни Вінтур, з футбольною командою «Inter», брав участь у відкритті «Richmond restaurant», «Doriani Montenapoleone Cafe Restaurant», «Yacht Club Costa Smeralda» (Porto Cervo). Також у зустрічі брали участь директор ресторану «Fabius» Віра Кащеєва й PR-менеджер Світлана Ломакіна.